XXXIII Konferencja Naukowo-Szkoleniowa
Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych
XXXIII Konferencja Naukowo-Szkoleniowa z cyklu „Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych” organizowana przez Klinikę Chorób Wewnętrznych, Reumatologii, Diabetologii, Geriatrii i Immunologii Klinicznej oraz Samodzielną Pracownię Diagnostyki Reumatologicznej PUM w Szczecinie została zakończona. Certyfikaty oraz materiały edukacyjne i promocyjne zostaną Państwu przesłane drogą elektroniczną w drugiej połowie kwietnia 2026 r.
Zachęcamy do lektury doniesień oraz wywiadów poświęconych najnowszym trendom i rozwiązaniom w diagnostyce laboratoryjnej.